Messi briljirao, redari imali posla

Nogomet 28. ruj 20228:26 0 komentara
Vincent Carchietta-USA TODAY Sports

Lionel Mesi je igrao samo 35 minuta, ali je obilježio prijateljsku utakmicu u kojoj je Argentina pobijedila Jamajku 3:0 na Red Bull Areni u Harrisonu.

Messi je u igru ušao u 56. minuti kod rezultata 1:0 za Argentinu. Jedini gol na utakmici do tog trenutka zabio je Alvarez u 13. minuti.

Zvijezda PSG-a zabila je dva sjajna gola u samoj završnici utakmice, prvo u 87., pa onda i u 89. minuti.

Stigao je tako do brojke od 90 golova za reprezentaciju, a ovo je bila i njegova jubilarna 100. pobjeda u dresu Argentine.

Inače, redari su čak u tri navrata morali intervenirati ne bi li zaustavili navijače da dođu do Messija.

Izabranici Lionela Scalonija su također nastavili impresivan niz utakmica bez poraza od sredine 2019. godine. U 35 utakmica imaju 24 pobjede i 11 neriješnih rezultata.

U sinoć odigranim prijateljskim utakmicama Brazil je s visokih 5:1 pobijedio Tunis, a strijelci su bili Raphinha (11, 40), Richarlison (19), Neymar (28, penal) i Pedro (74). Jedini pogodak na utakmici za Tunis postigao je Talbi.