PSG siguran s igračem više na gostovanju kod neugodnog Lensa,

Francuska 14. sij 202423:15 0 komentara
LaurentSanson Panoramic via Guliver

U derbiju 18. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na gostovanju pobijedio Lens sa 2-0.

Golove za pariški sastav zabili su Bradley Barcola u 30. minuti utakmice, te Kylian Mbappe u 90. minuti. Mbappeu je to bio 19. gol ove sezone u prvenstvu.

No, sve je možda moglo biti drugačije da je Lens realizirao jedanaesterac u sedmoj minuti. Danilo je oborio Elyea Wahija, a sudac Jerome Brisard pokazao na bijelu točku. Pucao je Przemyslaw Frankowski, ali je Gianluigi Donnarumma obranio.

Domaćin je u sudačkoj nadoknadi prvog dijela ostao i bez isključenog Jonathana Gradita.

Na ljestvici vodi PSG sa 43 boda, Nica je druga sa 35 bodova, a Brest ima bod manje na trećoj poziciji. Lens je osmi sa 26 bodova.