Barca i Real kod seviljskog brijača

Primera 25. stu 201822:40 > 22:43
Marco Luzzani, Getty Images

Sevilla je nakon ovog kola zasjela na vrh prvenstvene ljestvice

Nogometaši Villareala pobijedili su u 13. kolu Primere kod kuće Betis s 2-1 i pomakli se s dna ljestvice.

Pogotke su za Villareal postigli Moreno (52) i Samuel (54), a za Betis je pogodio Lo Celso (90). Domaći su tek trećom pobjedom u sezoni došli na 15. mjesto s 14 bodova, a Betis je 14. sa 16 bodova.

Ranije su nogometaši Girone pobijedili Espanyol u Barceloni s 3-1. Iglesias (74) je bio strijelac za Espanyol, a Gironu su pobjedu donijeli Stuani (4, 6) i Doumbia (90).

Nogometaši Seville zasjeli su na čelo Primere nakon što su u 13. kolu kod kuće slavili protiv Valladolida s 1-0. Jedini gol na utakmici zabio je Andre Silva u 30. minuti. Hrvatski reprezentativac Duje Čop igrao je goste do 70. minute.

U podnevnoj utakmici Athletic i Getafe su u Bilbaou igrali 1-1. Athletic je poveo golom Nolaskoaina (67), a za Getafe je izjednačio Mata (77).