Valencia i Athletic podijelili bodove

Nogometaši Valencije osvojili su samo bod u utakmici s Athletic Bilbaom u susretu 27. kola Primere. Suparnicima je pripalo po poluvrijeme, pa je dvoboj okončan rezultatom 1:1.
Dobro je počelo za Valenciju koja je povela u 23. minuti preko Paca. Do kraja ovog dijela igre nije bilo promjene rezultata, iako su jedni i drugi imali nekoliko izglednih prilika. Prvo je obrana Valencije zaustavila udarac Rica, a onda su defanzivci Athletica osujetili namjeru Paca. Gosti su u nastavku uspjeli stići do egala. Aduriz je vrlo brzo poslije povratka s odmora u 53. minuti matirao golmana Alvesa s bijele točke, izjednačio na 1:1 i postavio konačan rezultat.
Bilbao je četvrti s 51. bodom, ima sedam više od Villarreala, a 12 manje od trećeplasirane Barcelone. Valencia je na osmom mjestu s 36 bodova.

Author: A. S. (Foto: main.omanobserver.om)