Real sigurnom igrom do tri boda

Primera 14. lip 202021:49 > 21:54
Getty Images/Denis Doyle

Madridski Real s tri je gola u prvom poluvremenu došao do pobjede u 28. kolu La Lige protiv Eibara.

Obzirom da se Santiago Bernabeu obnavlja, Real je dvoboj s Eibarom igrao na zamjenskom stadionu koji nosi ime Alfreda Di Stefana.

Real je odigrao kvalitetno prvo poluvrijeme dominiravši na posjedu lopte što se u konačnici pretočilo u tri odlične akcije za isto toliko golova. Strijelci su bili Kroos već u četvrtoj minuti, točno nakon pola sata igre zabio je Sergio Ramos, a posljednji gol postigao je Marcelo sedam minuta kasnije. Eibar je smanjio golom Bigasa u drugom dijelu. Luka Modrić igrao je 84. minute.

Dan ranije Barcelona je također izvrsnom pobjedom stigla do pobjede, bolji su bili od Mallorce (4:0) čime su zadržali vodstvo na vrhu ljestvice sa 61 bodom, dva više od Reala. Sevilla je treća s 50 bodova. Real će iduću utakmicu odigrati u četvrtak na istom stadionu protiv Valencije.