Nogomet 15. sij 202218:03 > 18:21
REUTERS/Scott Heppell

U 22. kolu Premiershipa nogometaši Southamptona poraženi su na gostovanju kod Wolverhamptona (3:1).

Golove za Wolverhampton su postigli Jimenez, Coady i Traore, a utješni gol Sveca zabio je Ward-Prowse. I to kakav gol – eurogol. Wolverhampton se pobjedom popeo na osmo mjesto s 31 bodom, dok je Southampton ostao 12. s 24 boda.

Newcastle je remizirao na domaćem terenu protiv Watforda (1:1). Igrači trenera Howea poveli su u 45. minuti golom Saint-Maximina, a konačnih 1:1 postavio je Pedro u 88. minuti. Podjelom golova Newcastle je ostao 19. s 12 bodova, dok je Watford sada 17. sa 14 bodova.

Nogometaši Norwicha iznenađujuće su na domaćem terenu svladali Everton (2:1).  Prvi gol Norwicha postigao je igrač Evertona – riječ je o autogolu Keanea u 16. minuti. Idah je udvostručio vodstvo domaćih dvije minute kasnije, a konačnih 2:1 postavio je Richarlison u 60. minuti.