Novi kiks blijedog Chelseaja, Kovačiću pola sata

Craig Thomas/News Images via Guliver Images

Nije dugo trajalo dobro raspoloženje u Chelseaju nakon pobjede nad Bournemouthom. Na gostovanju kod Nottinghama prosuli su dva boda...

Završilo je 1:1, čime je Chelsea ostao bez pobjede u šestoj od zadnjih sedam premierligaških utakmica. Chelsea je sada tek osmi u poretku s 25 bodova, što je već sedam manje od četvrtoplasiranog Manchester Uniteda i čak 18 manje od vodećeg Arsenala. Nottingham je i dalje u zoni ispadanja na 18. mjestu s 14 bodova.

Londonski je sastav na poluvremenu vodio 1:0 zahvaljujući golu Raheema Sterlinga iz 16. minute, međutim Nottingham je puno boljom igrom u drugom dijelu zasluženo poravnao golom braniča Sergea Auriera u 63. minuti.

Najbolju šansu do kraja utakmice imao je napadač Chelseaja Aubameyang koji je u 81. minuti zakasnio na centaršut Ziyecha.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić za Chelsea je u svom prvom nastupu nakon Svjetskog prvenstva igrao od 61. minute kada je zamijenio Zakariju.