Brighton deklasirao Wolvese, zabili čak šest golova

Nogomet 29. tra 202318:13 0 komentara
xGrantxWinterx 36970072 via Guliver

Iznimno su uvjerljivo posao u 34. kolu engleske Premier lige odradili nogometaši Brightona koji su pred svojim navijačima svladali Wolverhampton 6:0.

Sve je bilo gotovo nakon manje od trideset minuta igre jer je već u 26. minuti domaćin vodio 3:0. Dva gola je postigao Gross, a posebno je upečatljiv bio onaj za 3:0 kada je njemački nogometaš pogodio iz voleja sa skoro 20 metara.

Potom je dva gola zabio Wellbeck, jedan krajem prvog, a drugi početkom drugog poluvremena za 5:0, dok je sve zaključeno golom Undava u 66. minuti, koji je na startu utakmice i otvorio niz golova.

Brighton je ostao osmi na ljestvici, a došao je Liverpoolu na bod minusa. Wolverhampton je ostao na 13. mjestu.

Nottingham Forest se bori kako bi ostao u eliti, a u ovom 34. kolu je sve do 82. minute vodio kod Brentforda 1:0 golom Brazilca Danila u nadoknadi prvog dijela. No, ne samo da klub iz Nottinghama nije sačuvao vodstvu već je do kraja ostao bez ičega te je poražen 1:2.

U 82. je za 1:1 zabio Toney, a Da Silva u 94. minuti za 2:1 Brentforda koji je čvrsto na devetom mjestu ljestvice. Nottingham Forest će imati nemirnu završnicu sezone sa svog trenutačno 17. mjesta na ljestvici.