Pobjeda Belupa, zabio neuništivi Krstanović

Guliver images

Pretposljednjeg dana godine četiri hrvatska nogometna prvoligaša međusobno su odigrala prijateljske susrete. Slaven Belupo je pobijedio Varaždin, dok su Gorica i Lokomotiva remizirali...

U dvoboju odigranom u Velikoj Gorici završeno je 1:1 između Gorice i Lokomotive. Gosti iz Zagreba poveli su u 61. minuti golom Sandra Kulenovića, a domaćin je izjednačio u 89. preko Nikole Vujnovića.

Slaven Belupo je pak u Koprivnici s 2:1 svladao Varaždin. Za “Farmaceute” su poentirali Ivan Krstanović (16. minuta) i Jakov Bašić (38.), dok je Niko Domjanić ublažio poraz Varaždinaca u 84. minuti.

SuperSport HNL nastavlja se 18. kolom u vikendu od 20. do 22. siječnja. Gorica gostuje kod Dinama na Maksimiru, Varaždin ugošćuje Lokomotivu, a Belupo ide u Pulu na noge Istri. Prije toga, Gorica i Varaždin će 18. siječnja odigrati zaostalu utakmicu prethodnog, 17. kola.