Futsal Euro: Španjolci na mišiće, ludilo kod Portugala!

Nogomet ostalo 4. velj 201820:03 > 22:23
Tom Dulat/Getty Images for UEFA

U posljednjim utakmicama po skupinama na eurospkom prvenstvu u futsalu, Španjolci su došli do prve pobjede, a Portugal je utrpao pet golova Ukrajini...

Španjolci su jedva probili obranu Azerbajdžana, koji je već osigurao plasman u sljedeći krug natjecanja, ali su nastojali dohvatiti i prvo mjesto. Nisu u tome uspjeli jer je Pola postigao gol u 14. minuti, ali u sljedećem tweetu vidjet ćete najbolje kolika je bila dominacija Španjolske u ovoj utakmici.

Na kraju Furija dolazi do važne pobjede i prvog mjesta, kojim izbjegava Portugal u četvrtfinalu, koji je danas pokazao i zašto ga treba izbjegavati…

Od prve minuta Portugalci su dominirali protiv Ukrajine, Coelho i Brito su postigli golove za 2:0.

Taj rezultat stajao je do 8 do kraja utakmice, a onda neviđeni šou! Najprije su Razuvanov i Korolyshyn izjednačili, ali već četiri minute kasnije započelo je novo ludilo Portugalaca!

Za tri minute i tri sekunde postigli su tri gola (!) i poveli s 5:2.

Na kraju fantastične za gledati završnice konačnih 5.3 za Portugal postavio je Shoturma.

Portugal će tako u četvrtfinalu igrati protiv Azerbajdžana.
Sve utakmice drugog kruga moći ćete pratiti u programu Sportkluba.