L’Equipe: Grbić je bio najgori igrač derbija

Francuska 7. velj 202216:54 > 16:55 0 komentara
GuliverImages

U derbiju francuskog prvenstva protiv PSG-a, golman Lillea, Ivo Grbić nije se proslavio. Dapače, branio je jako loše.

PSG je pobijedio 5:1, a prva dva gola zabio je nakon velikih grešaka Grbića koji je odnedavno prvi golman Vatrenih.

O njegovom nastupu raspisao se pariški L’Equipe. Proglasio ga je najgorim igračem derbija i dao mu ocjenu 1.

“Grbić je proživio noćnu moru tijekom koje je imao par velikih grešaka i primio pet golova. Protiv PSG-a je prošao pravu kalvariju. Ukratko, bio je potpuni fail.”

PSG je do vodstva došao u 10. minuti nakon teškog Grbićevog kiksa i gola Pereire. Ispala mu je lopta iz ruku, a Danilo je to iskoristio i zabio.

U 28. minuti izjednačio je Botman, a četiri minute kasnije Grbić je opet loše reagirao, Kimpembe je zabio za vodstvo 2:1.

Messi je u 38. minuti zabio za 3:1, ali ovog puta Grbić nije mogao ništa. Danilo je zabio još u 51., a Mbappe u 67.