Je li moglo kasnije? Atletico pobijedio u 100. minuti

Nogomet 17. tra 202219:09 > 19:13 0 komentara
AP Photo/Manu Fernandez via Guliver Images

Atletico Madrid je u 32. kolu španjolske lige na svom terenu pobijedio Espanyol 2:1 nakon pogotka duboko u sudačkom produžetku.

Yannick Carrasco doveo je aktualnog prvaka u vodstvo u 52. minuti, no domaći su u 71. minuti ostali sa samo deset igrača kada je Geoffrey Kondogbia dobio drugi žuti karton zbog igranja rukom, a nakon slobodnog udarca u toj akciji Raul de Tomas je iznenadio vratara Oblaka.

Kada se činilo da će dvije momčadi završiti utakmicu bez pobjednika, u jednoj od posljednjih akcija, sudac je nakon gledanja videa dodijelio penal zbog igranja rukom,  a Belgijanac Carrasco je iskoristio najstrožu kaznu u točno 100. minuti igre.

Šime Vrsaljko je igrao prvo poluvrijeme.

Atletico je ostao na četvrtom mjestu, ali je bodovno uhvatio Sevillu koja će u nedjelju navečer igrati derbi protiv Reala.