Hrvat ispao iz Kupa Italije golom u nadoknadi

Nogomet 7. kol 202221:05 > 21:06 0 komentara
Guliver Images

Nogometaši Barija priredili su veliko iznenađenje te su u susretu 1/32 finala Kupa Italije eliminirali momčad Verone.

Povratnik u Serie B slavio je 4:1 i na najljepši način najavio početak sezone nakon što je prošle sezone bio najbolja momčad Lige C – grupa C.

Verona je povela u 16. minuti golom Lasangne iz 16. minute, no Bari je na poluvrijeme otišao s golom prednosti golovima Folorunsha u 30. i Cedire u 44. minuti. U nastavku utakmice raspoloženi Cheddira još je dvaput matirao golmana, u 53. iz jedanaesterca te u 78. minuti.

Zanimljivo je da su gosti iz 11 pokušaja uputili čak deset udaraca u okvir suparničkog gola.

U gostima je slavio i Ascoli, momčad Serie B, koji je s 3:2 bio bolji od Venezie hrvatskog trenera Ivana Javorčića. Prvi gol za Ascoli postigao je bosanskohercegovački reprezentativac Dario Šarić, Falzerano je udvostručio vodstvo u 70. minuti, ali je pričuva Mikkaelson u 88. i 89. minuti izjednačio za momčad koja je ispala iz elitne talijanske lige.

No, već u prvoj minuti sudačke nadoknade Baudoin je autogolom donio veliku radost gostujućim igračima.