VIDEO / Gvardiol: Za ovu novu formaciju treba puno vremena i uigravanja

Liga nacija 5. ruj 202423:15 > 06. ruj 2024 8:42 0 komentara

Joško Gvardiol otkrio je dojmove nakon poraza Hrvatske od Portugala 2:1.

Podsjetimo, Portugalci su poveli golom Dioga Dalota u 7. minuti, a na 2:0 povisio je Cristiano Ronaldo u 34. minuti susreta. Hrvatska se u igru vratila autogolom Dalota u 41. minuti, dok u drugom dijelu nije bilo golova.

“Nismo zadovoljni rezultatom… Htjeli smo otvoriti bolje Ligu nacija. Ali to je okej, ima još puno utakmica. Nećemo tražiti alibije. Prvih pola sata nismo bili na nivou. Primili smo dva gola, a onda se nije lako vraćati, pogotovo u gostima. Vratit ćemo se u Osijek i pripremiti za novu utakmicu.

Imamo kvalitetnih obrambenih igrača, moramo ih iskoristiti maksimalno. Za ovu novu formaciju treba puno vremena i uigravanja. Igrao sam lijevog stopera u Leipzigu i osjećam se tu ugodno, pogotovo jer mogu otići naprijed, što je moj forte”, rekao je Joško Gvardiol.