Dinamo s četiri gola odradio obvezu u Kupu

Hrvatska 27. ruj 202217:45 > 17:46 0 komentara
Alessio Morgese via Guliver Images

Uoči nastavka domaćeg prvenstva i Lige prvaka, nogometaši Dinama odradili su obvezu u prvom kolu SuperSport Hrvatskog kupa i na gostovanju kod petoligaša Borinaca upisali laganu pobjedu...

Bez problema Dinamo je odradio posao u prvom kolu SuperSport Hrvatskog kupa, s 4:0 protiv Borinaca iz Jarmine u Vukovarsko-srijemskoj županiji.

Iako su domaćini krenuli sjajno i već poslije desetak sekundi imali lijepu šansu (Nevistić je obranio udarac Šesta), sve je očekivano proteklo u znaku Dinama. Strijelci su za ‘Modre’ bili Ivanušec u 12. minuti, Drmić u 15. i 20. te Bočkaj u 76. minuti. Vrijedi izdvojiti i partiju Danijela Štefulja koji je asistirao ukupno tri puta (dvaput Drmiću i potom Bočkaju).

Dinamo je igrao u sastavu Nevistić, Lauritsen, Dilaver, Theophile-Catherine (od 46. Soldo), Bočkaj, Mišić (od 46. Bulat), Ivanušec (od 46. Ljubičić), Špikić, Štefulj, Marin i Drmić.

U subotu 1. listopada Dinamo u 11. kolu SuperSport HNL-a na Maksimiru dočekuje Slaven Belupo, a u srijedu 5. listopada gostuje kod Salzburga u 3. kolu Lige prvaka.