Dinamo posvetio objavu Torrenteu: ‘I krv svoju za plavu boju!’

Champions League 4. lis 202412:44 0 komentara
REUTERS/Antonio Bronic via Guliver Image

Dinamo i Monaco u srijedu su u vrlo kišnim uvjetima odigrali 2:2.

Kod navijača Plavih sigurno ostaje mali žal za pobjedom s obzirom da je Dinamo gol za 2:2 primio u 89. minuti. No igra izabranika Nenada Bjelice veseli i sigurno će imati što za reći u ostalim okršajima Lige prvaka.

Kod Bjelice je priliku iskoristio Raul Torrente, Španjolac koji je zabio dva gola u pobjedi protiv Lokomotive 5:1 te je imao odličan pristup u remiju s Monacom.

Postao je tako španjolski stoper ljubimac navijača nakon što mu je raskrvavljena glava, te je sa zavojima nastavio igrati. Spasio je siguran gol tako što je visoku loptu izbio s gol-crte, što je oduševilo okupljene na Maksimiru.

Dinamo mu je danas posvetio objavu na društvenim mrežama uz slogan “I krv svoju za plavu boju” nakon što je odigrao ratničku i borbenu utakmicu svih 90 minuta.