City uzeo tek bod protiv Aston Ville

Nogomet 3. ruj 202220:30 > 20:30 0 komentara
Conor Molloy/News Images via Guliver

U posljednjem subotnjem ogledu 6. kola Premier lige nogometaši Aston Ville i Manchester Cityja odigrali su 1:1 u Birminghamu.

Aston Villa je dugo odolijevala te je bez primljenog pogotka izdržala malo više od jednog poluvremena. No, u 50. minuti nemilosrdan je ipak bio Norvežanin Haaland koji je zabio za 1:0 Manchester Cityja. Bio je to, inače, sedmi prvenstveni pogodak Haalanda u posljednje tri utakmice.

No, Aston Villa se nije predavala, a Bailey je u 74. minuti lijepo naciljao s desetak metara i izjednačio na 1-1. Do kraja utakmice City je napadao. Stvorio je nekoliko odličnih prilika, a najbolje su propustili Mahrez u 88. te Foden u 91. minuti. No, domaćin je izdržao čime je Manchester City upisao drugi remi na startu sezone, a Aston Villa je osvojila tek četvrti bod te je blizu samog dna ljestvice. City je drugi i ima utakmicu više od Arsenala, ali i bod manje.

U nedjelju igraju Brighton – Leicester te u derbiju kola Manchester United – Arsenal.