Važne pobjede Brage i Galate, nula u Haifi

Champions League 23. kol 202323:09 0 komentara
Ahmad Mora/DeFodi Images via Guliver Image

Danas su odigrane tri utakmice play-offa Lige prvaka.

Portugalska Braga slavila je protiv Panathinaikosa 2:1. Domaćinima je prednost donio Ruiz u 53. minuti, dok je na 2:0 povisio Djalo u 73. minuti. Grci su do gola stigli u sudačkoj nadoknadi preko Mancinija tako da imaju aktivan rezultat uoči uzvrata u Ateni.

Tin Jedvaj odigrao je čitav dvoboj za grčki sastav.

Galatasaray je stigao do pobjede protiv norveškog Moldea 3:2 u gostima. Norvešku publiku raspametio je Ellingsen već nakon osam minuta igre, a potom su Turci u razmaku od četiri minute stigli do vodstva 2:1 preko Oliveire i Icardija. U 56. minuti Haugren je izjednačio na 2:2, a prednost uoči uzvrata u Istanbulu Galati je donio Norvežanin Midtsjo golom u sudačkoj nadoknadi.

Golova nije bilo u utakmici između Maccabija Haife i Young Boysa, uzvrat u Švicarskoj će odrediti putnika u grupnu fazu Lige prvaka.