Henry nahvalio Modrića: ‘Apsolutni čarobnjak’

Champions League 10. ožu 202214:04 > 14:05 0 komentara
Oscar J. Barroso

U uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka nogometaši madridskog Reala svladali su PSG rezultatom 3:1 i plasirali su se u četvrtfinale.

PSG je poveo u 39. minuti golom Mbappea, a onda je potpuni preokret režirao Benzema hat-trickom u svega 17 minuta.

Legendarni bivši napadač Arsenala i Barcelona Thierry Henry nahvalio je Luku Modrića.

Moramo pričati o Luki Modriću, apsolutnom čarobnjaku. On ima 36 godina, wow. Samo wow! Modrić vidi na terenu stvari koje drugi ne vide“, rekao je Henry pa dodao:

Kad Santiago Bernabeu krene protiv vas kao protivnika, počinjete se osjećati vrlo malim.”

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić ove sezone je odigrao 32 utakmice, a pritom je zabio tri gola i upisao sedam asistencija. Ukupno je ove sezone za Kraljevski klub odigrao 2480 minuta.