Haaland uništio Leipzig i izbacio Gvardiola iz Lige prvaka

Champions League 14. ožu 202322:57 > 22:57 0 komentara
Guliver Image

Norveški napadač Erling Haaland sa svojih je pet golova izbacio RB Leipzig iz Lige prvaka. Manchester City slavio je 7:0 i plasirao se u četvrtfinale.

Prvi gol zabio je Haaland iz penala u 22., dvije minute kasnije Haaland je zabio svoj drugi gol na susretu, treći je zabio krajem prvog poluvremena, a istim tempom nastavio je i u drugom poluvremenu.

Gundogan je zabio za 4:0 u 49. minuti. Nastavio je Haaland zabijati u 54. i 57. za visokih 6:0. Iz igre je  Haaland izašao u 63., a za svoj nastup zaslužio je čistu desetku. Točku na i za 7:0 zabio je De Bruyne.

Sofascore

Hrvatski stoper Joško Gvardiol odigrao je cijeli susret.

Porto i Inter odigrali su bez golova, u prvoj utakmici Inter je slavio 1:0 i s jednim golom su prošli dalje. Marcelo Brozović je za Inter u igru ušao u 80. minuti.