Bivši hajdukovac igrao, dvojica gledala s klupe remi u LP

Champions League 25. srp 202320:59 0 komentara
AP Photo/Mindaugas Kulbis via Guliver

U prvom susretu 2. pretkola nogometne Lige prvaka Žalgiris i Galatasaray su u Vilniusu odigrali 2:2.

Domaćin je poveo, turski velikan je okrenuo rezultat, da bi Žagiris u završnici izvukao remi. Zanimljivo, sva četiri gola postignuta su u nastavku.

Žalgiris je poveo u 48. minuti golom Mathiasa Oyewusija, no Galatasaray je okrenuo rezultat golovim Abdulkerima Bardakcija (75) i Halila Dervisoglua (78).

U drugoj minuti sudačke nadoknade izjednačio je Donatas Kazlauskas koji je prilikom proslave skinuo dres i pritom zaradio drugi žuti karton i isključenje.

Za domaći sastav je cijeli susret igrao bivši član Hajduka Stipe Vučur, dok Tomislav Duka i Petar Mamić nisu nastupili.

Uzvrat je 2. kolovoza u Istanbulu.

U drugom susretu finski HJK je pobijedio norveški Molde 1:0, a pogodak odluke zabio je Topi Keskinen (25).

Uzvratni susret je 2. kolovoza u Moldeu.