VIDEO / Wolfsburg poveo pa primio četiri komada od Werdera

Bundesliga 20. lis 202419:52 0 komentara

U posljednjem ogledu sedmog kola njemačke Bundeslige nogometaši Werdera su osvojili gostujuće bodove, svladali su Wolfsburg 4-2.

Dvoboj je dobro započeo za domaćina koji je poveo u 19. minuti golom Tiaga Tomasa. Sve je palo u vodu za Wolfsburg krajem prvog i početkom drugog poluvremena. Prvo je u nadoknadi prvog dijela izjednačio Weiser, dok je u 51. minuti već bilo 2-1 za goste nakon pogotka Agua.

U 67. je Ducksch povećao na 3-1, a samo minutu kasnije Wolfsburg je ostao s igračem manje nakon crvenog kartona Wimmera. Do kraja je svaka momčad postigla još po pogodak. Za Wolfsburg je strijelac bio Maehle, a za goste Gruell.

Ova pobjeda odvela je Werder na osmo mjesto ljestvice, dok je Wolfsburg ostao na 13. poziciji.