VIDEO / Union siguran u gostima kod slabašnog Kiela, Hrvati i dalje ‘out’

Bundesliga 20. lis 202417:43 0 komentara

Nogometaši Union Berlina svladali su u gostima Holstein Kiel 2-0 u susretu sedmog kola njemačke Bundeslige, čime su ostavili svog suparnika i dalje bez pobjede u novoj sezoni.

Po jedan su pogodak Berlinčani postigli u svakom poluvremenu za osvajanje tri boda. U 18. minuti je prvi gol na utakmici dao Kemlein, dok je sve zaključeno pogotkom Rothea u 89. minuti.

Union Berlin, za kojeg i dalje zbog ozljede ne igraju hrvatski nogometaši Josip Juranović i Ivan Prtajin, došao je do četrnaest bodova u sezoni te se nalazi na diobi četvrtog mjesta. Holstein Kiel je ostao na dva boda te je pretposljednji na ljestvici.