Bundesliga 30. lis 202117:48 > 18:29 0 komentara

Bayern se nakon šokantnog ispadanja u Kupu od Borussije Monchengladbach posvetio prvenstvu, a tamo je u 10. kolu slavio protiv Union Berlina 5:2.

Vrlo brzo se stabilizirala momčad Juliana Nagelsmanna nakon šoka u Kupu, a u njemačkoj prijestolnici nisu imali previše problema bez obzira što su primili dva gola.

U 15. minuti zabio je Lewandowski iz penala, a Poljak je ponovno bio strijelac osam minuta kasnije. U 35. minuti na 3:0 je povisio Sane, a Union Berlin je smanjio na 3:1 preko Giesselmana.

Coman je donio Bavarcima 4:1 u 61. minuti, no sastav iz njemačke prijestolnic se ne predaje, četiri minute kasnije Ryerson smanjuje na 4:2. Konačnih 5:2 postavio je Muller u 79. minuti.

SofaScore

Bayern vodi s bodom više od Borussije koja je u Dortmundu porazila Koeln s 2-0 pogocima Thorgana Hazarda i Steffena Tiggesa.

Trećeplasirani Freiburg nadigrao je posljednjeplasirani Greuther Fürth sa 3-1 s dva autogola i pogotkom iz penala, Wolfsburg je u Leverkusenu iznenadio Bayer s 2-0, a Mainz u gostima Arminiju Bielefeld 2-1.