Bradarićev Lille poražen, njemu svih 90 minuta

Francuska 20. tra 202221:58 > 21:58 0 komentara
AP Photo/Luca Bruno

Nogometaši Reimsa svladali su na domaćem terenu Lille 2:1 u dvoboju 33. kola francuske Ligue 1.

Utakmica je odlučena u sudačkoj nadoknadi, u 92. minuti, kada je gol za 2:1 postigao Abdelhamid. Prije toga je Munetsi u 32. doveo Reims u vodstvo, dok je Portugalac Renato Sanches izjednačio u 57. minuti. Cijelu utakmicu za Lille je odigrao hrvatski nogometaš Domagoj Bradarić.

Monaco je skočio na četvrto mjesto ljestvice nakon što je na domaćem terenu svladao Nicu 1:0 golom Golovina u drugoj minuti nadoknade prvog poluvremena.

U derbiju začelja Bordeaux i St. Etienne su odigrali 2:2 iako je domaćin vodio 2:0 golovima Mare i Onane. No, u 33. minuti je smanjio Bouanga, dok je u 65. na konačnih 2:2 izjednačio Nordin.

U sve težoj situaciji je posljednji Metz koji je ovaj put poražen kod Lorienta s 0:1. Jedini gol na utakmici dao je Ouattara u 95. minuti.