Bivši napadač Hajduka pobijedio opaku bolest, pa zabio gol u povratku za samo tri minute!

Hrvatska 14. pro 202318:24 0 komentara
xAndreaxRositox via Guliver

Jedna od najljepših nogometnih priča godine, dolazi nam iz Šibenika...

U okviru 16. kola Prve NL, drugog ranga hrvatskog klupskog nogometa, Šibenik je slavio protiv Orijenta s minimalnih 1:0.

Ono što je posebno zanimljivo kod ove utakmice jest da je junak Šibenčana bio napadač Ivan Delić, bivši napadač Hajduka kojem je sredinom godine dijagnosticiran rak.

Delić je uspio pobijediti ovu tešku bolest, a ovo mu je bila prva utakmica nakon dugog izbivanja. Ne samo da je zabio u svojoj povratničkoj utakmici, već su mu za pogodak koji je Šibeniku osigurao vrijedna tri boda bile potrebne svega tri minute na terenu da se upiše među strijelce.

Delić je ušao u 46., a pogodak je pao u 49. minuti utakmice. Službeno se knjižio kao autogol Marka Putnika, no Delić je odigrao ključnu ulogu kod tog zgoditka.