Balotelli utrpao pet komada za oproštaj

Nogomet 22. svi 202221:21 > 21:21 0 komentara
AP Photo/Vadim Ghirda

U posljednjem kolu turskog prvenstva nogometaši Adane upisali su najuvjerljiviji trijumf. Sa 7:0 pobijedili su Goztepe. Briljirao je Mario Balotelli - zabio je nevjerojatnih pet golova.

Ekscentrični napadač imao je super motiv da se oprosti od navijača. Mrežu davno otpisanog Goztepea pogodio je u 33., 36., 44., 62. i 70. minuti.

Adana je povela autogolom Cankaja, sredinom prvog poluvremena. Oztumer se pobrinuo za još jedan pogodak i uvjerljivih 7:0.

Balotelli je sezonu završio s 13 golova.

Alanya je osvojila bodove na terenu Karagumruka – 1:0. Karaca se pobrinuo za minimum.

Prvak Trabzona izgubio je u gostima od Basaksehira (3:1).

Hatay je također bio uvjerljiv kod kuće, protiv Giresuna (4:1).

Sezona u Turskoj završit će finalom kupa. Dvoboj Kaysera i Sivasa na programu je u četvrtak, od 19.45 sati. Pobjednik će se kvalificirati u Europsku ligu.

Prvak Trabzon i Fenerbahče imat će priliku za osvajanje Lige prvaka. Konyaspor i Basaksehir igrat će u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu.