Euroleague 19. lis 202323:26 0 komentara

Aktualni prvak Europe madridski Real i dalje je stopostotan u Euroligi i nakon četvrtog kola. Novu žrtvu pronašao je u Armaniju kojeg je na svom parketu svladao 88:71 uz tek ponešto problema u prvom poluvremenu.

Hrvatski reprezentativac Mario Hezonja postigao je za Real 13 poena uz tri skoka za 21 minutu na parketu.

Fenerbahče je na svom parketu svladao Asvel 101:86 nadoknadivši zaostatak od 18 poena u drugoj četvrtini (25:43). Wilbekin s 18 koševa i Biberović sa 17 predvodili su domaćina, dok je kod gostiju najefikasniji bio Jackson s 25 koševa.

Žalgiris je uz 21 koš Šmitsa porazio Baskoniju u gostima 99:82. Domaćinu nije pomogla ni super partija Monekea s 32 koša i devet skokova.