Euroleague 2. svi 202420:49 0 komentara

Košarkaši Olympiakosa razbili su Barcelonu 92:58 u doigravanju Eurolige i izjednačili seriju na 2:2.

Ključnom se pokazla druga četvrtina koju su Grci dobili 32:14 za prednost od +16 na poluvremenu (53:37).  Do kraja utakmice se ta prednost samo povećavala te je stala na 34 koševa razlike.

Kod momčadi iz Pireja najefikasniji je bio Shaquielle McKissic koji je utakmicu završio s 21 poenom, dok je kod Španjolaca najbolji bio Jabari Parker s 10 poena, ujedno i jedini dvocifreni u Barceloni.

Idući tjedan na rasporedu je majstorica u Kataloniji, a pobjednik ove serije će se plasirati na Final Four u Berlinu gdje će igrati protiv Real Madrida.