LUDA NOĆ 'Babo' zabio tricu za pobjedu sa zvukom sirene

NBA 9. stu 20198:41 > 8:48
Photo by Alex Goodlett/Getty Images

Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović sa 33 poena i košem za pobjedu apsolutni je junak Utah Jazza u pobjedi protiv Milwaukee Bucksa 103:100

Hrvatski košarkaš bio je prvo ime utakmice iako je na drugoj strani bio aktualni MVP Giannis Antetokounmpo koji se zaustavio na 30 koševa i 13 skokova. Giannis je također igrao vrlo dobru utakmicu, ali Bojan je ipak bio pravi junak sa 33 poena pet skokova u 37 minuta igre.

Giannis je 28 od svojih 30 koševa zabio u drugom poluvremenu, doveo Buckse do jedinog vodstva na utakmici 89:88, ali je brzo nakon toga napustio igru nakon šestog faula.

Donovan Mitchell je trebao riješiti utakmicu, ali mu je u prodoru George Hill ukrao loptu i pozvao time out 2,3 sekunde prije kraja. Tada i Bucksi rade pogrešku, koraci Middletona daju novu šansu Utahu i to koristio naš ‘Babo’ uz oduševljenje publike.

Joe Ingles izveo je loptu, Babo je otrčao u kut, primio je, šutnuo iz okreta i pogodio za erupciju oduševljenja u Salt Lake Cityju.