Curry do jubileja, LeBronu triple-double

Košarka 29. pro 20218:22 > 8:23 0 komentara
AP Photo/Jed Jacobsohn

Osam je utakmica odigrano u noći sa utorak na srijedu u NBA ligi.

Nikola Jokić predvodio je Denver Nuggetse do pobjede 89:86 u gostima kod Golden State Warriorsa koji imaju najbolji omjer u NBA ligi.

Ubacio je 22 poena, imao 18 skokova, pet asistencija, jednu blokadu i četiri ukradene lopte. Iz igre je šutirao 8/19, promašio je svih pet trica.

Stephen Curry nije mogao pronaći prostor za šut te je odigrao možda i najgore poluvrijeme karijere, u kojem je imao više izgubljenih lopti (4) nego poena (2).

Curry je nakon sedam promašenih trica konačno pogodio jednu u samoj završnici treće četvrtine. Tom je tricom proslavio jubilej od 3000. Završio je utakmicu s 23 poena.

LA Lakersi su na gostovanje u Houston stigli bez izjednog centra. LeBron James je ostvario triple-double od 23 poena, 11 skokova i 11 asistencija. Lakersi su pobijedioli Houston 132:123.