Steelersi trijumfalno kroz Indianapolis

Jake Mysliwczyk Bmr Media via Guliver Images

Pittsburgh Steelersi ostvarili su četvrtu pobjedu u NFL karavani. Tim iz Pennsylvanije u gostima je bio bolji od Indianapolis Coltsa 24:17...

Steelersi, koji imaju lošu sezonu, odigrali su odlično prvo poluvrijeme. Zahvaljujući tri field goala i touchdownu na poluvremenu su imali velikih 16:3.

Međutim, sve se okrenulo u trećoj četvrtini. Razigrao se veteran Matt Ryan koji je vodio svoju momčad do dva touchdowna. Prvu je akciju riješio Taylor trčanjem od dva jarda, a drugu Ryan pasom ka Pittmanu u end zoni. Na ulasku u posljednjih 15 minuta vodili su Coltsi 17:16.

Ipak, Pittsburgh je pronašao snagu za završni udarac. Trk Snella od dva jarda za touchdown i kasnije pretvaranje za dva poena donijeli su trijumf Steelersima. U narednom kolu Pittsburgh gostuje Atlanti, dok Indianapolis gostuje Dallasu.

Utakmice NFL-a možete ekskluzivno pratiti na kanalima Sport Kluba.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.