VIDEO / Dvojica Hrvata zaigrala u pobjedi Bayerna protiv Tottenhama

Nogomet - video 10. kol 202421:16 0 komentara

Nogometaši minhenskog Bayerna slavili su s 3:2 u prijateljskoj utakmici protiv Tottenhama. Festival golova započeo je već u prvoj minuti kada je Kuluševski doveo Spurse u vodstvo, a Bavarci su uzvratili s tri pogotka u prvom poluvremenu. Strijelci za njemačku momčad bili su Upamecano, Gnabry i Muller. Tottenham se vratio u utakmicu golom u 61. minuti kada je ponovno strijelac bio Kuluševski, a time je postavio i konačan rezultat. Za Bayern su igrala i dvojica Hrvata, Josip Stanišić je na terenu proveo svih 90 minuta, dok je Gabrijel Vidović dobio priliku od 51. minute.