Bundesliga 24. tra 202219:50 > 19:55 0 komentara

Nogometaši Herthe pobijedili su u Berlinu Stuttgart s 2:0 u 31. kolu Bundeslige.

Derbi začelja pripao je Herthi, koja je sada šest bodova daleko od pozicije koja vodi u Drugu ligu, dok je Stuttgart na 16. mjestu, s četiri boda manje od Herthe, a dokraja su još tri kola.

Pobjedu su berlinskom sastavu osigurali Selke (4) i Belfodil (90+3), a hrvatski reprezentativac Borna Sosa odigrao je cijelu utakmicu za goste.

Nogometaši Augsburga pobijedili su na gostujućem terenu Bochum s 2:0. Augsburg je poveo golom Andree Hana u 15. minuti, a pobjedu je osigurao Michael Gregoritch golom u 43. minuti iz jedanaesterca.

Augsburg je prekinuo niz od dva poraza i nakon devete pobjede u ligi zauzima 14. mjesto s 35 bodova. Bochum je doživio drugi uzastopni poraz i ima 36 bodova na 13. mjestu na tablici.