Nogometaši Werdera svladali su pred svojim navijačima u Bremenu berlinsku Herthu s 1:0 u prvoj utakmici 12. kola njemačke Bundeslige.

Pogodak vrijedan pete ovosezonske pobjede za Werder postigao je Niclas Fullkrug u 85. minuti, kad je na ubačaj Junga poslao loptu glavom u gornji desni kut gostujućeg gola. Nijemac je inače prvi strijelac Bundeslige s devet golova.

U gostujućem sastavu je Ivan Šunjić igrao od 72. minute, a Filip Uremović je ostao na klupi za pričuvne igrače.

Werder je ovom pobjedom privremeno skočio čak na šestu poziciju sa 18 bodova, dok je Hertha s 11 bodova ostala na 13. mjestu. Vodeći Union Berlin ima 23 boda, jedan više od Bayerna i dva više od Freiburga.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima