VIDEO / Najbolja utakmica Labrovića, pogledajte obrane kojima je očuvao pobjedu Augsburga

Bundesliga 4. lis 202422:34 0 komentara

Augsburg je u šestom kolu Bundeslige došao do druge pobjede porazivši kod kuće Borussiju Mönchengladbach 2:1.

Golove su za domaćina zabili Schlotterbeck u 39. i Claude-Maurice u 65. minuti, dok je za Borussiju smanjio Kleindienst u 72.

Hrvatski reprezentativac Nediljko Labrović iskazao se s nekoliko sjajnih intervencija, od kojih su dvije bile posebno važne. U 47. minuti pri rezultatu 1:0 i u 79. pri vodstvu Augsburga 2:1.

Labroviću, koji je dobio pretpoziv izbornika Zlatka Dalića za utakmice sa Škotskom i Poljskom u Ligi nacija, to je bila najbolja partija od dolaska u Augsburg.