VIDEO / Borussia M. golom u 96. minuti srušila Union, gostujuće pobjede Heidenheima i St. Paulija

Bundesliga 28. ruj 202417:54 0 komentara

Borussia Moenchengladbach je golom Tomaša Čvančara u šestoj minuti nadoknade pobijedila Union Berlin sa 1-0. Za goste zbog ozljeda nisu nastupili Josip Juranović i Ivan Prtajin.

St Pauli je na gostovanju porazio Freiburg sa 3-0 ostvarivši prvu pobjedu sezone. Strijelci su bili Elias Saad (13, 72) i Odalapo Afolayan (45).

Kasnije se u derbiju kola sastaju lider Bayern Munchen i aktualni prvak Bayer Leverkusen.

U petak je Borussija Dortmund pobijedila Bochum sa 4-2 premda je nakon 21 minute bila dva gola u zaostatku.

Kolo u nedjelju zatvaraju susreti Holstein Kiel – Eintracht Frankfurt, te Hoffenheim – Werder Bremen.

Na ljestvici vodi Bayern sa 12 bodova i susretom manje, RB Leipzig ima 11, a Borussia Dortmund 10. Bayer Leverkusen uz susret manje ima devet bodova na četvrtoj poziciji.