Inter primio u 1. i 101. minuti, Perišićev gol u remiju

Serie A 24. velj 201921:59 > 22:05
Emilio Andreoli/Getty Images

Inter je kapitulirao već nakon 17 sekundi, no već do poluvremena su okrenuli vodstvo Fiorentine, da bi u nastavku za 3:1 zabio Perišić. No to nije bio kraj uzbuđenjima

Fiorentina i Inter su u posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 25. kola Serie A odigrali 3:3.

Za nerazzurre nije moglo gore početi jer već nakon 17 sekundi De Vrij je zabio autogol. Ipak, gosti odgovaraju već u šestoj minuti kada iz blizine za 1:1 pogađa Vecino.

Do potpunog preokreta Inter je stigao u 40. minuti kada je Politano sjajnim udarcem s ruba šesnaesterca pogodio u kut za 2:1.

Nerazzurri su u 52. minuti imali 3:1 i to golom Ivana Perišića iz jedanaesterca. Hrvatskom ofenzivcu to je četvrti gol ove sezone u Serie A, ali i drugi u posljednja četiri dana jer strijelac je bio u Europskoj ligi protiv bečkog Rapida.

To nije bio kraj uzbuđenjima je viole su u 74. minuti preko Muriela smanjile na 2:3, a golom Veretouta iz penala u 11 minuti sudačke nadoknade izborile i bod.

Kod domaćina Pjaca je ušao u 58. minuti, dok su Perišić i Brozović kod gostiju odigrali cijelu utakmicu.

U ranijem terminu Napoli je kao gost s 4:0 slavio kod Parme uz dva gola Milika, te po jedan Zielinskog i Ounasa.