Raspored utakmica Svjetskog prvenstva u Kataru

FIFA World Cup 15. lip 20228:38 > 8:46
Guliver Images

Od 21. studenog do 18. prosinca u Kataru će se igrati Svjetsko prvenstvo 2022.

Nakon što je Kostarika kao posljednja izborila plasman na Svjetsko prvenstvo 2022. godine, poznat je kompletan raspored utakmica,

SofaScore

SKUPINA A

1. kolo, 21. studenog
11:00 Senegal – Nizozemska (Doha)
17:00 Katar – Ekvador (Al Khor)

2. kolo, 25. studenog

14:00 Katar – Senegal (Doha)
17:00 Nizozemska – Ekvador (Al Rayyan)

3. kolo, 29. studenog
16:00 Ekvador – Senegal (Al Rayyan)

16:00 Nizozemska – Katar (Al Khor)

SKUPINA B

1. kolo, 21. studenog
14:00 Engleska – Iran (Al Rayyan)

20:00 SAD – Wales (Al Rayyan)

2. kolo, 25. studenog
11:00 Wales – Iran (Al Rayyan)
20:00 Engleska – SAD (Al Khor)

3. kolo, 29. studenog
20:00 Wales – Engleska (Al Rayyan)
20:00 Iran – SAD (Doha)

SKUPINA C

1. kolo, 22. studenog
11:00 Argentina – Saudijska Arabija (Lusail)
17:00 Meksiko – Poljska (Doha)

2. kolo, 26. studenog

14:00 Poljska – Saudijska Arabija (Al Rayyan)
20:00 Argentina – Meksiko (Lusail)

3. kolo, 30. studenog
20:00 Poljska – Argentina (Doha)

20:00 Saudijska Arabija – Meksiko (Lusail)

SKUPINA D

1. kolo, 22. studenog
14:00 Danska – Tunis (Al Rayyan)

20:00 Francuska – Australija (Al Wakrah)

2. kolo, 26. studenog
11:00 Tunis – Australija (Al Wakrah)
17:00 Francuska – Danska (Doha)

3. kolo, 30. studenog
16:00 Australija – Danska (Al Wakrah)
16:00 Tunis – Francuska (Al Rayyan)

SKUPINA E

1. kolo, 23. studenog
14:00 Njemačka – Japan (Al Rayyan)
17:00 Španjolska – Kostarika (Doha)

2. kolo, 27. studenog
11:00 Japan – Kostarika (Al Rayyan)
20:00 Španjolska – Njemačka (Al Khor)

3. kolo, 1. prosinca
20:00 Japan – Španjolska (Al Rayyan)
20:00 Kostarika – Njemačka (Al Khor)

SKUPINA F

1. kolo, 23. studenog
11:00 Maroko – HRVATSKA (Al Khor)
20:00 Belgija – Kanada (Al Rayyan)

2. kolo, 27. studeni:
14:00 Belgija – Maroko (Doha)
17:00 HRVATSKA – Kanada (Al Rayyan)

3. kolo, 1. prosinac:
16:00 HRVATSKA – Belgija (Al Rayyan)
16:00 Kanada – Maroko (Doha)

SKUPINA G

1. kolo, 24. studenog
11:00 Švicarska – Kamerun (Al Wakrah)
20:00 Brazil – Srbija (Lusail)

2. kolo, 28. studenog
11:00 Kamerun – Srbija (Al Wakrah)
17:00 Brazil – Švicarska (Doha)

3. kolo, 2. prosinca
20:00 Srbija – Švicarska (Doha)
20:00 Kamerun – Brazil (Lusail)

SKUPINA H

1. kolo, 24. studenog
14:00 Urugvaj – Južna Koreja (Al Rayyan)
17:00 Portugal – Gana (Doha)

2. kolo, 28. studenog
14:00 Južna Koreja – Gana (Al Rayyan)
20:00 Portugal – Urugvaj (Lusail)

3. kolo, 2. prosinca
16:00 Gana – Urugvaj (Al Wakrah)
16:00 Južna Koreja – Portugal (Al Rayyan)

OSMINA FINALA:

3. prosinca
16:00 1A – 2B (Al Rayyan)
20:00 1C – 2D (Al Rayyan)

4. prosinca
16:00 1D – 2C (Doha)
20:00 1B – 2A (Al Khor)

5. prosinca
16:00 1E – 2F (Al Wakrah)
20:00 1G – 2H (Doha)

6. prosinca
16:00 1F – 2E (Al Rayyan)
20:00 1H – 2G (Lusail)

ČETVRTFINALE
9. prosinca
16:00 1E/2F – 1G-2H  (Al Rayyan) – 1
20:00 1A/2B – 1C/D2 (Lusail) – 2

10. prosinca
16:00 1F/2E – 1H/2G (Doha) – 3
20:00 1B/2A – 1D/2C (Al Khor) -4

POLUFINALE
13. prosinca
20:00 1-2 (Lusail)

14. prosinca
20:00 3-4 (Al Khor)

ZA 3. MJESTO
17. prosinac:
16:00 (Al Rayyan)

FINALE
18. prosinca
16:00 (Lusail)

Komentari

Vaš komentar