Raspucani Slovan ostao na vrhu Slovačke, bivši dinamovac opet asistirao

Nogomet 27. ruj 202421:58 0 komentara
Guliver Images

Jedan od Dinamovih suparnika u Ligi prvaka, Slovan iz Bratislave, u devetom je kolu slovačkog prvenstva upisao nova tri boda i ostao na vrhu tablice.

Slovan je porazio Michalovce u gostima 4:2 i ostao na vrhu s 21 bodom, što znači da ga nitko ovog vikenda ne može preskočiti.

Golove za goste zabili su Barseghyan (45.+4), Strelec (66., 78.) i Zuberu (89.), dok je domaćin poveo golom Arevala Acoste u 20. minuti. Uz to, Michalovce su od 72. minute igrale s igračem manje nakon isključenja Bednara. Pačinda je u drugoj minuti sudačke nadoknade postavio konačan rezultat.

Marko Tolić, bivši igrač Dinama, asistirao je za prvi gol Streleca. To mu je već sedma asistencija sezone u svim natjecanjima.

U drugom kolu Lige prvaka Slovan 1. listopada dočekuje Manchester City, a protiv Dinama igra 5. studenoga u Bratislavi.