Villarreal slavio u golijadi, Valencia preokretom do pobjede

Nogomet 27. tra 202322:28 0 komentara
Photo by Maria Jose Segovia/DeFodi Images via Guliver Images

Nogometaši Villarreala slavili su kod kuće protiv Espanyola s 4-2 u utakmici 31. kola španjolske Primere.

Strijelci za Villarreal bili su Etienne Capo (53, 90+2), Dani Parejo (63) i Nicholas Jackson u 80. minuti. Golove za Espanyol postigli su Javi Puado u 45. i Josela u 73. minuti. Villarreal je na petom mjestu sa 50 bodova, a Espanyol na pretposljednjem, 19. mjestu sa 28 bodova i prijeti mu ispadanje.

Valencia je kao domaćin pobijedila Valladolid 2-1. Valladolid je poveo golom Kylea Larina u šestom, ali su Muktar Diakhabi u 60. i Javier Guerra Moreno u trećoj minuti sudijske nadoknade Valenciji donijeli preokret i pobjedu. Valencia je na 16. poziciji s 33 boda, a Valladolid je na 14. s dva boda više.