Realu slavlje i osam bodova prednosti na vrhu La Lige

Nogomet 4. pro 202123:05 > 05. pro 2021 9:16 0 komentara
Siu Wu/picture-alliance/dpa/AP Images

Real Madrid pobijedio je u gostima imenjaka Sociedad s 2:0 ostvarivši prednost od osam bodova na vrhu La Lige.

Do ne tako davno Real Sociedad je bio senzacija španjolskog prvenstva, održavali su prvo mjesto, međutim to se razdoblje sezone čini kao da je bilo prilično davno.

Momčad iz San Sebastiana upisala je drugi uzastopni poraz, ovoga puta od Kraljevskog kluba koji igra u fantastičnoj formi. Madriđani su upisali petu povezanu pobjedu u domaćem prvenstvu što im je pomoglo da osiguraju prednost od čak osam bodova u odnosu na drugoplasiranu Sevillu koja, doduše, ima utakmicu manje.

Strijelci za Real u Sociedad bili su Vinicius Junior i Luka Jović, oba pogotka pala su u drugom poluvremenu. Jović je inače zamijenio Karima Benzemu već u 17. minuti utakmice zbog ozljede.