Real u četiri minute do pobjede, Modrić ušao s klupe

Nogomet 15. tra 202323:03 0 komentara
AP Photo/Bernat Armangue via Guliver Images

Nogometaši madridskog Reala upisali su pobjedu u 29. kolu španjolske Primere, u gostima su 2:0 bili bolji od Cadiza.

Real je suparnika slomio u drugom poluvremenu kada je stvorio brojne velike prilike te je mogao i znatno uvjerljivije slaviti. Prvi pogodak dao je Nacho koji je lijepo naciljao s 20 metara i pogodio za 1:0, dok je samo četiri minute kasnije Marco Asensio iskosa pogodio za 2:0.

Luka Modrić, kapetan hrvatske reprezentacije, u igru je ušao u 80. minuti te je do kraja imao dvije prilike, ali se nije upisao u strijelce.

Uz utakmicu više drugoplasirani Real ima točno deset bodova manje od vodeće Barcelone. Cadiz je ostao na 15. mjestu te mu slijedi nastavak borbe kako bi i dalje ostao u Primeri.