Norvežanin ušao i donio bod Celti protiv Villareala

Nogomet 13. sij 202323:21 0 komentara
XavixUrgeles via Guliver Images

U prvoj utakmici 17. kola španjolske La Lige nogometaši Celte i Villarreala su u Vigu podijelili bodove odigravši 1-1.

Villarreal je bio na dobrom putu prema četvrtoj ligaškoj pobjedi u nizu te su gosti poveli u 15. minuti golom svog najboljeg napadača Gerarda Morena. Villarreal je vodio do 68. minute kada je Strand Larsen izjednačio na 1-1. Inače, Norvežanin je u igru ušao samo tri minute ranije.

Do kraja utakmice bolje je šanse i bliže preostalim bodovima bila Celta, no domaći sastav ipak nije uspio kreirati potpuni preokret.

Jedan bod je bio dovoljan Villarrealu za penjanje na četvrto mjesto ljestvice, dok je Celta na 15. mjestu.

U ovom kolu tijekom subote igraju Valladolid – Rayo Vallecano, Girona – Sevilla, Osasuna – Mallorca i Real Sociedad – Athletic. Na nedjeljnom programu su dvoboji Getafe – Espanyol i Almeria – Atletico Madrid.

U ponedjaljk se sastaju Cadiz – Elche, dok će početkom veljače biti odigrane utakmice Betis – Barcelona i Real Madrid – Valencia.