Modrić asistirao za preokret i pobjedu Reala nad Milanom

Nogomet 24. srp 20238:11 0 komentara
xVictorxPosadasx via Guliver

Nogometaši Real Madrida slavili su protiv Milana 3:2 u pripremnoj utakmici na Rose Bowl stadionu u Pasadeni.

Real je do pobjede nad talijanskim klubom stigao velikim preokretom. Milan je nakon prvog poluvremena vodio 2:0, u 25. zabio je Fikayo Tomori na asistenciju Pulisica, dok je Romero ‘podebljao’ na 2:0 u 42.

Luka Modrić ušao je na poluvremenu i bio je jedan od onih koji su kreirali preokret.

Federico Valverde zabio je za smanjenje i izjednačenje u 57. i 59. minuti, da bi Vinicius Junior na sjajnu asistenciju Modrića bio precizan za pobjedu Kraljeva u 84. minuti.

Real Madrid će iduću pripremnu utakmicu odigrati u četvrtak s Manchester Unitedom, a zatim ga na američkoj tureniji čekaju i dvoboji s Barcelonom i Juventusom.