Messijeva lijepa asistencija donijela pobjedu Barci

Primera 3. sij 202123:22 > 23:27 0 komentara

Nogometaši Barcelone pobijedili su u 17. kolu Španjolske lige u gostima "fenjeraša" Huescu s 1-0. #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

Katalonski klub je dominirao tijekom cijele utakmice, ali u samom finišu Huesca je pokušala nekako doći do poravnanja, ali nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti golu Ter Stegena.

Barcelona je na startu susreta imala dvije dobre prilike kada je u šansama bio Pedri, ali mladi veznjak katalonskog kluba nije uspio savladati golmana domaće ekipe.

Međutim, Barca je u 27. minuti uspjela doći do prednosti. Messi je fantastično asistirao za De Jonga koji je rutinski u stilu iskusnog napadača pogodio mrežu Huesce za 1:0.

Barcelona je do drugog gola mogla u 42. minuti. Messi odlično šutira iz slobodnog udarca, ali je Alvaro nevjerovatnom odbranom uspio spasiti svoju mrežu, te se rezultat nije mijenjao.

Alex Caparros/Getty Images

Gosti su i u drugom poluvremenu diktirali tempo igre, dok je Huesca čekala šansu iz kontre. Barcelona je zaprijetila ponovo u 69. minuti preko Messija, ali je Alvaro i ovaj put uspio obraniti njegov udarac.

Do kraja utakmice Huesca se oslobodila pritiska i stvorila nekoliko solidnih šansi, ali je na kraju ostalo 1:0 za Barcelonu.

Barcelona je sada peta sa 28 bodova i ima čak deset bodova manje od lidera Atletica koji ima i susret manje u odnosu na Katalonce. Huesca je ostala posljednja na tablici sa svega 12 bodova.