Pobjeda Liverpoola, isti igrač zabio dva autogola!

Nogomet 30. pro 202223:06 > 23:07 0 komentara
David Rawcliffe via Guliver Images

U utakmici 18. kola engleske Premier lige Liverpool je protiv Leicestera pobijedio 2:1 i to na krajnje nevjerojatan način...

Leicester je na Anfieldu poveo već u 4. minuti golom Dewsbury-Halla nakon asistencije Dake i potpunog raspada Liverpoolovih linija.

“Redsi” su izjednačili u 38. minuti autogolom Wouta Faesa. Ubacio je Alexander-Arnold s boka, lopta je išla prema golmanu Leicestera Wardu, no Faes je neobjašnjivo odlučio presjeći loptu i ona je završila u mreži.

U 45. minuti opet autogol Leicestera i opet nesretnog Belgijca Faesa! Nunez je pretrčao Amarteya i prebacio Warda, lopta se odbila od stative, a Faes ju je u pokušaju ispucavanja zabio u vlastitu mrežu.

Do kraja je ostalo 2:1 tako da je Liverpool došao do 28 bodova i trenutno je šesti u poretku. Leicester je 13. sa 17 bodova.

Brentford je u gostima pobijedio West Ham 2:0, a gosti su sve dvojbe oko pobjednika razriješili tijekom prvog poluvremena kada su postigli oba pogotka. U 18. minuti je strijelac bio Ivan Toney, a u 43. Josh Dasilva.