PL: Spektakl na početku, Arsenal preokrenuo za pobjedu

Kieran Galvin/NurPhoto via Getty Images

U prvoj utakmici 1. kola Premier lige Arsenal je na Emiratesu slavio sa 4:3 protiv Leicester Cityja.

Arsenal je poveo u 2. minuti kada je Elneny odlično ubacio loptu u kazneni prostor, a tamo najbolje reagira Lacazette i u svom službenom debiju postiže odmah pogodak.

Ipak, samo tri minute poslije “Lisice” dolaze do izjednačenja, Okazaki je glavom zabio nakon što je Cech otišao u prazno.

Leicester je i poveo u 29. minuti kada je Albrighton sjajno pronašao Vardyja, koji lako zabija za vodstvo gostiju.

U posljednjoj minuti prvog poluvremena Wellbeck donosi izjednačenje “Topnicima”.

U drugom poluvremenu ponovno Leicester vodi, korner je izveo Mahrez, a Vardy najbolje skače i zabija za 2:3.

I onda “Topnici” u dvije minute okreću susret u svoju korist. Prvo je u 83. minuti Ramsey izjednačio, a onda samo dvije minute poslije je Giroud donio Arsenalu pobjedu.