Što još mora napraviti da mu Klopp počne vjerovati

Premier League 31. lis 201917:32 > 17:36
Laurence Griffiths / Staff

Samozatajni Divock Origi možda nema "ono nešto" da postane velika zvijezda, pa je možda baš zbog toga i dan danas u drugom planu na Anfieldu

Divock Origi, vječna Liverpoolova rezerva, postigao je dva gola i omogućio Liverpoolu šansu za prolaz u četvrtfinale Liga kupa. Naime, Arsenal je vodio sa 4:5 do sučeve nadoknade, a onda je Origi u 94. minuti pogodio za 5:5 i odveo utakmicu u seriju jedanaesteraca (prethodno je postigao gol i u 62. minuti). Bio je Belgijanac siguran egzekutor i s bijele točke u kojoj je Liverpool izborio pobjedu i četvrtfinale.

Jan Kruger/Getty Images

Origi je postigao dva gola u čudesnom revanšu polufinala Lige prvaka protiv Barcelone, a onda je i u finalu prestižnog natjecanja ušao sa klupe i potvrdio pobjedu nad Tottenhamom…Što još mora napraviti Origi da bi mu Klopp počeo vjerovati.