Idući protivnik Dinama u LP jedva do tri boda, slavili preokretom u završnici

Nogomet 19. lis 202419:24 0 komentara
Guliver Image

Sljedeći suparnik zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka, austrijski Salzburg u susretu je 10. kola domaćeg prvenstva na svom terenu svladao Altach sa 2:1 (0:0) preokretom u završnici.

Goste je u vodstvo doveo Fridrikas (59) i taj je rezultat vrijedio do 84. minute, no domaći su potom u samo dvije minute preko Konatea (84) i Baidooa (86) kreirali preokret.

Salzburg je četvrti na ljestvici sa 16 bodova, šest manje, ali i dvije utakmice manje od vodećeg Sturma koji je u gradskom derbiju svladao GAK sa 5:2 (2:0), a mladi hrvatski reprezentativac Lovro Zvonarek je u toj pobjedi sudjelovao od 84. minute.

Altach je predzadnji s osam, GAK zadnji s četiri boda.

Salzburg i Dinamo igrat će u 3. kolu Lige prvaka u srijedu.